Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Naujienos

Turime laisvų vietų 3-5 metų amžiaus vaikų grupėse, laukiame naujokėlių ir kviečiame registruotis 837386723.
25
01
2023
Naujienos nuotrauka

Edukacija „DIENA SU KARIŠKIAIS“

Lopšelyje-darželyje apsilankė ypatingi svečiai – kapitonas Mantas Žemgulys ir štabo seržantas Sigitas Pukinskas iš Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos.

25
01
2023
Naujienos nuotrauka

Edukacija „MAGNETUKŲ GAMYBA“

2023 metų sausio 17 dieną „Ežiukų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis Edita ir Paulina vyko į Raudondvario dvaro menų inkubatorių, sudalyvavo edukacijoje „Magnetukų gamyba“.

13
01
2023
Naujienos nuotrauka

Sausio 13-oji

Lopšelio-darželio bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Labai svarbu perduoti žinią jaunajai kartai apie 1991 metų sausio įvykių prasmę mūsų valstybei.

12
01
2023
Naujienos nuotrauka

Edukacija „SVEČIUOSE PAS MUZIKOS INSTRUMENTUS“

Sausio 11 d. priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės vaikai kartu su mokytojomis Goda ir Aiste vyko į Kauno miesto muziejaus, Miko ir Kipro Petrauskų skyrių, kuriame vyko edukacija „Svečiuose pas muzikos instrumentus“.

12
01
2023
Naujienos nuotrauka

Edukacija “KAD KALĖDOS NESUŠALTŲ”

Gruodžio 21 dieną „Kiškučių“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Daiva ir Birute vyko į Prienų krašto muziejų, kur vyko edukacija „Kad Kalėdos nesušaltų".

22
12
2022
Naujienos nuotrauka

Mielieji,

Tik tie metai gražiausi gyvenime, Kurie kupini ieškojimų, nerimo ir atradimų džiaugsmo, Nuskaidrinti bendrdarbiavimo ir abipusio pasitikėjimo,

22
12
2022
Naujienos nuotrauka

Baltos Kalėdos darželyje

Pamažu artėja gražiausios metų šventės. Pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų laukimas. Gruodžio 19 ir 21 dienomis lopšelis – darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo.

24
11
2022
Naujienos nuotrauka

Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais

Lapkričio 8 d. Domeikavos lopšelyje-darželyje vyko metodinis renginys „STEAM elementų taikymas ikimokykliniame, priešmokykliniame ugdyme“, skirtas glaudesniam bendradarbiavimui su socialiniais partneriais, dalijantis gerąja ir praktine patirtimi.

24
11
2022
Naujienos nuotrauka

Svečiuose afrikinės sraigės

Lapkričio 4 d. lopšelio-darželio vaikučius aplnkė egzotiniai gyvūnėliai – Afrikinės sraigės. Veislyno „Afrikinės sraigės” savininkas Audrius vaikams pasakojo apie tai ką sraigės ėda, ar jos turi dantis, kaip jos kvėpuoja, kada miega, kaip deda kiaušinius, atsakė į mažųjų klausimus.

31
10
2022
Naujienos nuotrauka

Išvyka į kukurūzų labirintą

Spalio 19 dieną „Smalsučių” ir „Ežiukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis Goda, Aiste ir Edita apsilankė Trakų raj., esančiame „Kukurūzų labirinte“.

19
10
2022
Naujienos nuotrauka

Išvyka į odontologijos kliniką „NEODENTA”

Spalio 19 dieną priešmokyklinio ugdymo „Paukštelių” grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Laura apsilankė odontologijos klinikoje „Neodenta”.

18
10
2022
Naujienos nuotrauka

Rudenėlio linksmybės

Į darželį užsuko Kauno Pilėnų progimnazijos 4 “b” klasės mokiniai su mokytoja Nijole ir pakvietė kartu pasilinksminti darželio kieme . Taigi vaikai kartu su savo naujaisiais draugais smagiai leido laiką.

18
10
2022
Naujienos nuotrauka

#BEACTIVE

Šio projekto tikslas – stiprinti žmonių fizinę sveikatą taikant populiarią, patrauklią judėjimo formą – šokį, skatinant mokymo įstaigų, sporto klubų, bendruomenių bendradarbiavimą prisijungiant prie Europos judėjimo savaitės.

17
10
2022
Naujienos nuotrauka

Solidarumo bėgimas 2022

Jau 9-ąjį kartą rengiamas kasmetinis Solidarumo bėgimas – tai puikia tradicija tapusi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva.

06
10
2022
Naujienos nuotrauka

Informacija tėvams

Kviečiame Kauno miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai“ (angl. The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 6–9 metų amžiaus vaikus.

11
09
2022
Naujienos nuotrauka

IKI „Ėjimo varžybos“ 2022

Rugsėjo 3 dieną vyko „IKI Ėjimo varžybos“. Tai didžiausias nemokamas sveikatingumo renginys Lietuvoje, vykstantis jau aštuntuosius metus, Ėjimas – pati natūraliausia ir viena naudingiausių fizinių veiklų, tad, nesvarbu koks amžius ar fizinis pajėgumas, į šias varžybas įsitraukia visi.

11
09
2022
Naujienos nuotrauka

“Sveikas Rugsėji”

Rugsėjo 1-oji vėl pradeda naujus mokslo metus. Šį gražų saulėtą rytą naujai atvykstančius ir grįžtančius po vasaros atostogų vaikučius kieme pasitiko Lapė Snapė, Aviukas Šonas ir Vilkas Pilkas, kurie palydėjo mažuosius iki grupių, padėjo susidraugauti. Vėliau šventės metu kartu su vaikais šoko, dainavo, žaidė.

28
08
2022
Naujienos nuotrauka

SVEIKAS RUGSĖJI!

Mieli vaikučiai, Gerbiami tėveliai ir mokytojai,     Rugsėjis – žavus metas, kai gamta išskleidžia nuostabaus grožio ir įvairovės spalvų paletę. Jis skamba varpeliu ir primena, kad atkeliavo rudenėlis ir sukviečia visus vaikus į mūsų darželį. Sugrįžtame iš vasaros į žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais voratinkliais pasidabinusį rudenį. Tegul mus visus lydi išmintis, kantrybė, visokeriopa […]

16
08
2022
Naujienos nuotrauka

Kūrybinė veikla įkvėpta gamtos „Žolynai žolynėliai“

Žolinė - augalų vešėjimo ir derliaus brandumo šventė. Vienas šventės papročių - įvairių žalumynų rinkimas pievose, laukuose ir darželiuose. Iš šitų surinktų žolynų yra pinamos žolynėlių karūnos, gėlių apyrankės, komponuojamos puokštės.

26
06
2022
Naujienos nuotrauka

Nauji maitinimo įkainiai nuo 2022m. rugsėjo 1 dienos

Nauji maitinimo įkainiai nuo 2022m. rugsėjo 1 dienos

23
06
2022
Naujienos nuotrauka

Šventinis Rytmetis “Pinu Joninių vainiką”

Kauno lopšelis-darželis „Žara“ dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo įgalinimas“.

04
05
2022
Naujienos nuotrauka

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS

Balandžio 28 dieną lopšelyje - darželyje ,,Žara“ triukšmingai nuaidėjo“ ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ II etapas. Visi šoko olimpinę ,,Ąžuolo“ mankštą, dalyvavo estafetėse, kuriose išbandė savo vikrumą, greitumą ir sumanumą.

04
05
2022
Naujienos nuotrauka

Projektas ,,LAIŠKAS DRAUGUI“.

Tarptautinis eTwinning projektas ,,Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo(si) įgalinimas“. Kauno lopšelių-darželių ,,Žara“ ir ,,Kūlverstukas“ tinklaveika – įgyvendintas projektas ,,Laiškas draugui“. Draugystė vaikams yra labai svarbi.

19
04
2022
Naujienos nuotrauka

VELYKOS – PAVASARIO ŠVENTĖ

Balandžio 19 dieną lopšelio-darželio vaikučius aplnkė Velykė ir Kiškienė su Kiškučiais. Jie papasakojo vaikams apie Velykų tradicijas, papročius, kiaušinių marginimo būdus. Kartu su vaikais šoko, dainavo ir žaidė, apžiūrėjo bei aptarė vaikų atsineštus margučius.

06
04
2022
Naujienos nuotrauka

AKCIJA „SOLIDARUMO MEDIS ŽYDI MANO KIEME“

Balandio 2-oji – Pasaulinė autizmo supratimo diena. Kauno lopšelis-darželis „Žara“ jungiasi prie Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ organiuojamos akcijos „Solidarumo medis žydi mano kieme“.

06
04
2022
Naujienos nuotrauka

SVEČIUOSE „STRAKALIUKAS“

Kovo 28 dieną „Drugelių“ ir „Kiškučių“ grupių vaikams vyko sportinė veikla „Esu sportiškas ir aktyvus“ su vaikų sporto centro „Strakaliukas“ trenere Gabriele. Šios veiklos dėka buvo skatinamas sveikas gyvenimo būdas ir stiprinama sveikatos kompetencija.

30
03
2022
Naujienos nuotrauka

„MADŲ ŠOU IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ“

Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Tai yra astronominis pavasaris, kurio metu susilygina dienos ir nakties ilgumas. Mūsų darželis nutarė šią dieną pažymėti kitaip – savo mažais ir, atrodytų, nežymiais darbais (šiukšlių rūšiavimu, vandens ir elektros tausojimu) vaikai mokėsi saugoti senkančius žemės išteklius.

30
03
2022
Naujienos nuotrauka

SOCIALINĖ AKCIJA “SKIRTINGŲ KOJINIŲ ŠOKIS”

2022-03-21 minima pasaulinė Dauno sindromo diena. Kauno lopšelis-darželis “Žara” ir priešmokyklinio ugdymo “Smalsučių” grupės vaikai dalyvavo socialinėje akcijoje “Skirtingų kojinių šokis. Buvo ugdoma tolerancija kitoniškumui.  Vaikai įtraukti į kūrybiškumą.  Stiprino bendravimo įgūdžius.  

28
03
2022
Naujienos nuotrauka

Svečiuose studentės

Kovo 10 dieną priešmokyklinio ugdymo „Kiškučių“ grupės vaikus aplankė studentės Modesta ir Justina. Jos studijuoja Visuomenės sveikatą, yra Všį D&DM praktikantės ir pravedė vaikams edukaciją „Sveika mityba“.

04
03
2022
Naujienos nuotrauka

“PAVASARIUKAS JAU PAS MUS”

“PAVASARIUKAS JAU PAS MUS” (Pavadinimą sugalvojo vaikučiai)   Kauno lopšelis-darželis “Žara” dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte “Pats – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau”. „Drugelių“ grupės ugdytiniai kūrė pavasario paveikslą išmėgindami įvairias dailės priemones ir technikas. Naudojo kartoną, lipnią juostą, servetėles, pieštukų drožles, popierių, celofaninius maišelius. Užsiėmimo metu buvo lavinama vaikų vaizduotė, kūrybiniai gebėjimai, smalsumas, iniciatyva, smulkioji motorika.   

04
03
2022
Naujienos nuotrauka

„PAS KAZIUKĄ Į TURGIUKĄ“

„PAS KAZIUKĄ Į TURGIUKĄ“ Kauno lopšelis-darželis „Žara“ dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte “Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo(si) įgalinimas” Kovo 4 dieną  lopšelyje-darželyje šurmuliavo Kaziuko mugė. Keliaudami iš grupės į grupę visus su gražia pavasario švente sveikino Kaziukas su Kazyte. Jie mugės dalyvius užkrėtė linksma nuotaika, dainomis, šmaikščiais pasakymais ir šokiais. Be linksmybių, kiekviena grupė didžiavosi prekių gausybe […]

01
03
2022
Naujienos nuotrauka

Užgavėnės

Užgavėnės – išskirtinė metų diena, viena linksmiausių švenčių. Tai – žiemos pabaigą simbolizuojanti šventė, kuria siekiama prišaukti pavasarį. Nors sniego visai nebuvo, o šaltukas vos vos kuteno nosytę, tačiau lopšelio-darželio ,,Žara“ bendruomenė pasiruošė tradiciniam žiemos išvarymui. Persirengėliai žygiavo iš grupės į grupę, grojo muzika. Vaikai stebėjo Lašininio ir Kanapinio „kovą“, dainavo ir šoko, varė susikaupusį […]

27
01
2022
Naujienos nuotrauka

Eksperimentai

MAŽIEJI TYRINĖTOJAI Sausio 27 dieną „Paukštelių“, „Kiškučių“ ir „Smalsučių“ grupių ugdytiniai tapo mažaisiais tyrinėtojais. Kartu su „Edulando“ kūrybingais  mokytojais, per  žaidybinį ir patyriminį ugdymą, vaikai atsakymų ieškojo atraktyviuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose. Ši veikla vaikams padėjo išsiaiškinti, atrasti ir pažinti juos supantį pasaulį. Užsiėmimai  buvo tikrai smagūs, kurių metu ugdytiniai patyrė atradimo ir kūrybos džiaugsmą.  

17
01
2022
Naujienos nuotrauka

“Sniego diena 2022”

Kauno lopšelis-darželis „Žara”  prisijungė prie Pasaulinio slidinėjimo federacijos inicijuoto projekto ir paminėjo „Pasaulinę sniego dieną 2022″. Tikslas – padidinti susidomėjimą žiemos sportu bei paskatinti aktyviai gyventi ir šaltuoju metų laiku. Projekto veiklos: mankšta arba „apšildantis“ šokis, organizmo stiprinimo, grūdinimo pratimai.

13
01
2022
Naujienos nuotrauka

Sausio 13-oji

Laisvės gynėjų diena Sau­sio 13-osios ry­tą lopšelio-darželio languo­se su­ži­bo gy­vy­bės ir at­min­ties žva­kelės – pri­sijungė­me prie pi­lie­ti­nės ak­ci­jos „At­min­tis gy­va, nes liu­di­ja…“. Minint Sausio 13-ąją, vaikai kartu su pedagogais įsisegė į atlapus simbolį – neužmirštuolės žiedą, parodydami, kad vertina Laisvės kovotojų auką, yra dėkingi, jog šiandien gali džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje. Tikime, kad istorinis atminties puoselėjimas […]

14
10
2021
Naujienos nuotrauka

SVEČIUOSE VIRTUVĖS ŠEFAS

SVEČIUOSE VIRTUVĖS ŠEFAS Spalio 14 dieną pas „Smalsučių“ grupės vaikus svečiavosi profesionalus virtuvės šefas Jaroslavas. Vaikai atliko keletą įdomių užduotėlių ir nusipelnė trijų žvaigždučių ant virėjo kepurėlių. Tai reikškia, kad jie tapo profesionalaus virtuvės šefo padėjėjais. Vėliau vaikai gamino sveikas salotas, kurias su malonumu valgė. Šefas Jaroslavas suplakė uogų kokteilį ir pavaišino vaikus. Vaikai labai […]

04
10
2021
Naujienos nuotrauka

GERA GYVENTI KARTU

GERA GYVENTI KARTU   Spalio 4 d. visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė gyvūnijos diena. Augintiniai turi didelę įtaką vaiko socialiniams įgūdžiams ir emociniam gerbūviui. Moko rūpintis, moko mylėti, moko saugoti labiau pažeidžiamą ir jausti pagarbą mus supančiam gyvajam pasauliui. Tai – nuostabu ir naudinga. Šią dieną mūsų lopšelyje-darželyje vyko edukacinis renginys „Mano augintinis”. Pas vaikus svečiavosi […]