Naujienos nuotrauka

IŠVYKA Į M. K. ČIURLIONIO DAILĖS MUZIEJŲ. EDUKACIJA „ČIURLIONIO KARŪNOS“

Vasario 28 dieną priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės vaikai su mokytojomis Goda ir Aiste bei mokytojų padėjėja Viktorija vyko į M. K. Čiurlionio dailės  muziejų.

Vaikų išvyka prasidėjo nuo kelionės troleibusu, kuriuo ne visi vaikai buvo važiavę, todėl jiems buvo įdomu ir linksma. Muziejuje vaikus pasitiko edukatorė, kuri pristatė M.K. Čiurlionį – lietuvių  kompozitorių ir dailininką.

Pasakiškuose M. K. Čiurlionio paveikslų pasauliuose galima sutikti begales valdovų, pasipuošusių nuostabiomis karūnomis. Karalius – vienas reikšmingiausių dailininko kūryboje sutinkamų simbolių. Edukacinio užsiėmimo metu mažieji lankytojai susipažino su pasakiškuoju M. K. Čiurlionio pasauliu ir, pasigaminę puošnias karūnas, galėjo pasijusti jo dalimi.

Vaikams išvyka ir edukacija labai patiko, pasakojimų ir pristatymų klausėsi susikaupę. Buvo  netikėta, informatyvu, smagu. Vaikai tiesiog pasinėrė į kompozitoriaus darbus.