Naujienos nuotrauka

Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais

Lapkričio 8 d. Domeikavos lopšelyje-darželyje vyko metodinis renginys „STEAM elementų taikymas ikimokykliniame, priešmokykliniame ugdyme“, skirtas glaudesniam bendradarbiavimui su socialiniais partneriais, dalijantis gerąja ir praktine patirtimi.

Mūsų lopšelio-darželio atstovės skaitė pranešimus:

• direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alina Jankauskienė – pranešimas „Socialinis emocinis
    ugdymas taikant STEAM“;
  • ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Beata Jarutienė – „Ežiukų grupės STEAM";
  • meninio ugdymo (judesys) vyresnioji mokytoja Aistė Blažienė – „STEAM fizinėje veikloje“.

Taip pat susipažinome su Domeikavos lopšelio-darželio „Luknė” veikla ir patirtimi įgyvendinant STEAM; direktorės pavaduotoja ugdymui Egidija Briedienė pristatė bendras darželio STEAM veiklas ir apibendrindama renginį palinkėjo „Kiekvienam vaikui suteikime galimybes PAŽINTI, TYRINĖTI, KURTI, PAJAUSTI IR SUPRASTI JĮ SUPANTĮ PASAULĮ". Renginį apjungė meninio ugdymo mokytojo A. Mačiolio gitaros akordai su daina „Baubukas". Mokytojo palinkėjimas „Būkime drąsūs, nebijokite eksperimentuoti ir kurti".